reklam
Girişimcilik ve KariyerÖne Çıkanlar

Evden Çalışanlar İçin En İyi Ücretsiz Uygulamalar

Son zamanlarda coronavirus sebebiyle birçok işletme uzaktan çalışma modeline geçmeye başladı. Evden çalışanlar verimliliklerini artırmak için bu uygulamaları kullanıyor. Biz de akıllı bütçe olarak bu uygulamaların bir listesini hazırladık. Tabii ki Akıllı Bütçe’ye yakışır şekilde “ücretsiz” olanları:) İnternette birbirinden farklı ve kullanışlı onlarca farklı uygulama bulabilirsiniz. Ama biz kendi kullandıklarımız arasından bir seçki yaptık. İşte Akıllı Bütçe’nin gözünden evden çalışanlar için en iyi ücretsiz uygulamalar listemiz:

1. Microsoft Teams
(Android, iOS, MAC, PC)

Microsoft’un bu uygulamasını oldukça beğeniyoruz. İçinde dahili bir mesajlaşma uygulaması da barındıran Teams aynı zamanda Office 365 platformuyla da entegre çalışıyor. Teams ile video konferans organize edebilir, takviminizi takip edebilirsiniz. Teams’in en büyük özelliği de Evernote, Slack, One Drive, Creative Cloud gibi onlarca uygulamaya da entegre olabiliyor.reklam

2. Chrome Remote Desktop
(Android, iOS, MAC, PC)

Bazen farklı lokasyonlardaki bilgisayarlarınıza doğrudan erişmeniz gerekebilir. Chrome Remote Desktop sayesinde bu durumun çözümünü rahatlıkla bulabilirsiniz. En önemlisi masaüstünüzü takım arkadaşlarınızla da güvenli bir şekilde paylaşmanız mümkün.3. SPARK
(Android, iOS, MAC, PC)

Yoğun bir işte çalışanlar için e-mail bir kabus olabiliyor. Evden çalışanlar için en iyi ücretsiz uygulamalar listemize bu yüzden bir mail programı da ekledik. Spark akıllı kategorileri ve arama özellikleriyle e-mail stresini azaltan bir uygulama. Üstelik aynı doküman üzerinde farklı kullanıcıların çalışma gibi özellikleriyle verimliliği de artırıyor.

Woman having cup of coffee and looking through the window

4. TRELLO
(Android, iOS, MAC, PC)

Eğer farklı lokasyonlarda birden fazla kişiden oluşan bir ekibiniz varsa, işleri organize etmek zor olabilir. Trello ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ekibinizin projelerini rahatlıkla yönetebilir, hangi işin ne aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Hobilerden Para Kazanmakreklam

5. TODOIST
(Android, iOS, MAC, PC)

Yapılacaklar listenizi organize etmek oldukça önemli. Özellikle uzaktan çalışanların en büyük şikayeti genelde süreç akışını verimli yönetememek oluyor. TODOIST bu aşamada size düzenli bir yapılacaklar listesi oluşturarak, daha verimli bir çalışma imkanı sunuyor.

Evden Çalışanlar İçin En İyi Ücretsiz Uygulamalar yazımızı paylaşmayı unutmayın:)

Eğer yazımızı beğendiyseniz siz de aşağıdaki butonları kullanarak iş arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

reklam
Devamını Göster
reklam
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: