reklam
AlışverişEvde Bütçe
Popüler

Fiyat Karşılaştırması İçin En Popüler 5 Uygulama

Fiyat karşılaştırması yapmanın önemini daha önceki yazılarımızda da konuşmuştuk. En ucuz ürünler için araştırmak yapmak, özellikle online alışverişte oldukça faydalı. Yine de fiyat karşılaştırma araştırmaları özellikle çok sayıda ürün alırken yorucu olabilir. O zaman bir fiyat karşılaştırma sitesi kullanmak tam size göre. Mesela elektronik alışverişlerinden önce cimri.com’a bakıyoruz. Ya da bim, migros, a101 akakçe üzerinden kataloglarını yayınlıyor biz de kaçırmıyoruz. Bu yazımızda bize göre Türkiye’nin en iyi fiyat karşılaştırma siteleri ve uygulamalarını bir araya topladık. Fiyat karşılaştırması yaparken çok işinize yarayabilir.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Ucuz Alışveriş Mümkün mü?

Cimri.com

Cimri.com 10 yılı aşkın süredir fiyat karşılaştırması hizmeti veriyor. en ucuz ve en uygun fiyatlı ürünleri bulmak isteyen yüzbinlerce tüketici, cimri.com üzerinde fiyat karşılaştırma şansı yakalıyor. En ucuz telefonlar ya da en ucuz bilgisayarlar… Cimri.com’da elektronikten kozmetiğe birçok kategoride ürün arasında hem fiyat hem de ürün karşılaştırması yapmak mümkün.

reklam

Cimri.com özellikleri:

 • Popüler mağazalardan güncel broşürler ve aktüel ürünler
 • 10 milyondan fazla ürün
 • Fiyat alarmı
 • Son döneme ait fiyat değişiklikleri takibi

Cimri.com aynı zamanda ios, android ve web uygulamalarına sahip.

Benzer Yazılar

Akakce.com

Akakce.com da cimri.com gibi oldukça eski bir fiyat karşılaştırma sitesi. Akakçe’nin en büyük farkı, farklı kategorilere yönelik listeler hazırlaması. Mesela en ucuz telefonlar, en uygun fiyatlı bilgisayarlar, ucuz makyaj malzemeleri gibi farklı kategorilere yönelik listeler bulmanız mümkün. Fiyat karşılaştırması yaparken bu listelerden de faydalanabilirsiniz. Market fiyat karşılaştırma uygulaması olarak da akakce oldukça tatmin edici.

Akakçe özellikleri:

 • Akakçe aktüel bülteniyle birçok markanın haftalık bültenlerine ulaşmak mümkün
 • Fiyat alarmı
 • Kullanıcı yorumları
 • Son döneme ait fiyat değişikliklerini görme imkanı

Akakçe’yi hem ios hem android uygulaması olarak hem de web sitesi üzerinden kullanabilirsiniz.

reklam

Epey.com

Epey.com‘u telefon fiyat karşılaştırma araştırması yaparken keşfettik. Teknoloji alanında oldukça detaylı ve kapsamlı bir altyapısı var. Ayrıca fiyat karşılaştırması yapmanın yanında ürün kıyaslama imkanı da sunuyor. Özellikle ürün detayları oldukça tatminkar. Bu arada kullanıcı yorumlarını da faydalı bulduğumuzu söylememiz gerekiyor.

epey.com özellikleri:

 • Geniş teknoloji ürünü altyapısı
 • Kullanıcı yorumları
 • Yurtdışı alışveriş karşılaştırmaları
 • Ayrıntılı ürün açıklamaları

Epey.com’u web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Google Alışveriş

Fiyat karşılaştırması, en uygun fiyat, en ucuz gibi aramalar yaptıysanız Google’da mutlaka alışveriş ekranıyla karşılaşmışsınızdır. Google, veritabanında bulunan tüm e-ticaret sitelerini size bu ekranda sergiliyor. Aynı zamanda filtreleme seçenekleriyle ayrıntılı bir fiyat karşılaştırma sitesi gibi çalışıyor.

Fiyat Karşılaştırması İçin Sevdiğimiz Siteler:

Fiyat karşılaştırması üzerine bu yazımızı beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın.

Reklam

reklam
Devamını Göster
reklam
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: