reklam
TasarrufAlışveriş

Ücretsiz Oyun Platformları

Oyunları seviyoruz. Ücretsiz oyun olduğu zaman daha çok seviyoruz! Steam gibi oyun platformları kur artışlarını fiyatlara yansıttıkça, oyuncular ücretsiz oyun alternatiflerini aramaya başladı. Neyse ki Epic Games, Steam, GOG gibi birçok platform kullanıcılarına bedava oyun fırsatları sunuyor. Bu yazımızda özellikle pc için ücretsiz oyun arayanlara yardımcı olacak platformları sıraladık. Akıllı Bütçe her konuda yanınızda:)

Epic Games-Yüzlerce Ücretsiz Oyun

Epic Games, en popüler oyunlar için birçok indirim sağlıyor. Ama Epic Games‘i asıl popüler yapan AAA seviyesinde onlarca meşhur oyunu ücretsiz vermesi oldu. GTA V’ten Football Manager’a kadar her hafta bir ücretsiz oyun sunan platform Fortnite, Rocket League ve Genshin Impact gibi popüler oyunları da içermektedir.

Steam Ücretsiz Oyunlarla Dolu

Steam son zamanlarda zamlarla adından söz ettirse de, hala bedava oyun arayanlar için büyük fırsatlar sunuyor. Tek yapmanız gereken indirimleri takip etmek veya oyun arama ekranında ücretsiz oyun seçeneğine tıklamak. Steam, dünya genelinde en popüler oyun platformlarından biridir. Ayrıca, Steam haftalık olarak ücretsiz oyunlar sunar ve büyük indirimler sağlar.

reklam

GOG-Unutulmaz Oyunları Bedava İndirin

Adından da anlayabileceğiniz üzere Good Old Games, eski klasik oyunların koleksiyonunu sunuyor. Özellikle yaşı büyük oyuncular için unutamadıkları oyunları yasal bir şekilde indirebilecekleri şahane bir platform. Üstelik hem ücretsiz oyunlar hem de ücretli oyunlar sunmaktadır. Good Old Games platformu, Dungeons and Dragons: Planescape Torment ve Fallout 2 gibi klasik oyunları da içeriyor.

Amazon Prime

Amazon’un prime özelliğini duymuşsunuzdur? Aylık cüzi bir ücret ödeyerek amazon alışverişlerinizde kargo ücretinden muaf oluyorsunuz. Ayrıca birçok ek alışveriş özelliği sunuyor. Yanında da Amazon Prime dizi ve sinema platformu geliyor. Peki Amazon Prime’ın bir de oyun bölümü olduğunu biliyor muydunuz? Evet amazon prime paketinizin içinde aynı zamanda Amazon Gaming bünyesinde oyunlara da erişebiliyorsunuz.

Eğlenmek hepimizin hakkı! Bunu bütçemizi sarsmadan yapmak istemek de oldukça doğal. Umuyoruz ücretsiz oyun platformlarıyla ilgili bu yazımızı beğendiniz! O zaman hadi belki bir online oyunda birlikte vakit geçiririz!

Bu yazılarımıza da göz atın:)

reklam

reklam
Başa dön tuşu