reklam
Tasarruf

Bütçe Planlamanızı Kolaylaştırmak İçin En İyi Uygulamalar

Kişisel finans yönetiminde kullanabileceğiniz onlarca uygulama olduğunu biliyor muydunuz? Bu uygulamalarla harcamalarınızı takip edebilir, belli dönemlerde en çok harcama yaptığınız alanları görüntüleyebilirsiniz. Hatta bazı uygulamaların banka entegrasyonları sayesinde banka hesabınızdan anlık olarak yaptığınızı harcamaları uygulamaya aktarabilirsiniz. Böylece harcamalarınızı takip ederek görünmez maliyetlerinizi daha net analiz edebilir, harcamalarınızı nasıl kısacağınızı bulabilirsiniz. Akıllı Bütçe olarak bütçe planlamanızı kolaylaştırmak için en iyi uygulamalar arasından en sevdiğimiz beş tanesini derledik.

İlginizi çekebilir: Tasarruf Yapmak İsteyenlere 5 İpucu

1. Wallet by BudgetBakers

butce planlamanizi kolaylastirmak icin en iyi uygulamalar-Wallet Uygulaması

Wallet en sevdiğimiz uygulamalardan biri. Dünya üzerinde 15.000 bankayla anlaşmalı olan uygulama hem kartınızla yaptığınız harcamaları hem de manüel kayıtlarınızı takip ediyor. Android, iOS ve desktop uygulamalarıyla birçok platformdan aynı anda hesaplarınıza erişebiliyorsunuz.
Resmi web sitesine buradan erişebilirsiniz.

reklam2. Defter

butce planlamanizi kolaylastirmak icin en iyi uygulamalar-Defter Uygulaması

Defter yerli bir uygulama olmasıyla ayrıca desteği hak ediyor. Üstelik bireysel kullanımın yanında orta ölçekli işletmeler için de çözümler sunuyor. Tüm mobil platformların yanında desktop uygulaması sunuyor. Aynı zamanda çoklu hesap takibi, raporları paylaşabilme gibi özellikleri de var. Ücretsiz versiyonunun yanında işletmeler için üyelik paketleri de mevcut. Defter uygulamasının resmi web sitesine linkten ulaşabilirsiniz.

3. Spendee

butce planlamanizi kolaylastirmak icin en iyi uygulamalar-Spendee Uygulaması

Spendee, arayüzü en sevdiğimiz uygulamalardan biri. Güzel düşünülmüş renk paletiyle biraz oyunlaştırılmış bir havası da var. Spendee de Türk bankalarıyla entegre çalışan bir uygulama. Ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcut. Resmi sitesi üzerinden iPhone ve Android versiyonlarını indirmek için tıklayın.

4. DollarBird

DollarBird takvim olarak kurgulanmış bir uygulama. Bu anlamda oldukça başarılı çünkü yaptığınız ve yaklaşan harcamaları gün gün görmenize imkan tanıyor. DollarBird de hem ücretsiz hem de ücretli sürümlere sahip. Resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

5. MoneyLover

MoneyLover da arayüzüyle öne çıkan uygulamalardan. Ek ikon paketleri de sunuyor. Aynı zamanda fiş/fatura tarama özelliği sunması da artı bir özellik. Web uygulamasını da ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

reklam

Bütçe Planlamanızı Kolaylaştırmak İçin En İyi Uygulamalar temalı yazımızı beğendiyseniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın. Aşağıdaki butonlar ile istediğiniz platformda yazımızı paylaşabilirsiniz.

reklam
Devamını Göster
reklam
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: